2016 / 2017 OTEVÍRÁME DALŠÍ ROČNÍK SPORTOVNÍHO KROUŽKU

1606-IMG_5459-001Máte zájem, aby Váš malý lyžař zdokonalil techniku jízdy a lyžování si užil i v týdnu? Tréninky kroužku jsou pravidelně při večerním lyžování, ve středu nebo ve čtvrtek. Více v přiloženém letáku, nebo na 604 785 676

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA

Soptikuv_darkovy_poukaz-aktualityVe spolupráci s pojišťovnou UNIQA jsme pro tento rok pro zákazníky lyžařské školy připravili bezplatné úrazové pojištění. Jediné, co je třeba udělat, je doplnění datumu narození klienta lyžařské školy při online rezervaci lyžařské výuky. Pokud tento datum vyplníte, budete pro tuto vyučovací hodinu pojištěni. Více informací o podmínkách pojištění naleznete na pokladně lyžařské školy. Pro bezpečnost děláme maximum, ale nejsme na kopci sami!

REZERVAČNÍ SYSTÉM

1-IMG_2127Lyžařská škola má nový elektronický a rezervační systém. Díky tomuto systému můžeme odbavovat lekce na více místech a výrazně tak zkrátit čas odbavení. Rezervační systém je také kompletně předělaný. Doufáme, že i tyto novinky přispějí k vaší spokojenosti. Rezervovat výuku je možné na stránce rezervačního systému..