AKTUÁLNÍ INFORMACE KE SPORTOVNÍMU KROUŽKU

1606-IMG_5459-001Náhradní lekce sportovního lyžařského kroužku proběhne tuto sobotu dne 20.2. od 8:30 až 9:50 a od 11:00 až 11:50. Dejte nám prosím vědět jestli máte zájem o tyto náhradní lekce… Děkujeme

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ UNIQA

Soptikuv_darkovy_poukaz-aktualityVe spolupráci s pojišťovnou UNIQA jsme pro tento rok pro zákazníky lyžařské školy připravili bezplatné úrazové pojištění. Jediné, co je třeba udělat, je doplnění datumu narození klienta lyžařské školy při online rezervaci lyžařské výuky. Pokud tento datum vyplníte, budete pro tuto vyučovací hodinu pojištěni. Více informací o podmínkách pojištění naleznete na pokladně lyžařské školy. Pro bezpečnost děláme maximum, ale nejsme na kopci sami!

REZERVAČNÍ SYSTÉM

1-IMG_2127Lyžařská škola má nový elektronický a rezervační systém. Díky tomuto systému můžeme odbavovat lekce na více místech a výrazně tak zkrátit čas odbavení. Rezervační systém je také kompletně předělaný. Doufáme, že i tyto novinky přispějí k vaší spokojenosti. Rezervovat výuku je možné na stránce rezervačního systému..